News_Archive: HERE


17.10. 2004

Rozšíření sekce FANS

V sekci fans jsem umístil další obrázky(4 pictures a jeden nový fanoušek). Některé opravdu stojí za shlédnutí. Chtěl bych zde i poděkovat Jáje, Radce, Týně a taky Alexovi.

M.F.-webmaster


9.10. 2004

M.M. Mask!

Líbí se vám tahle maska? Objednejte TADY.


8.10. 2004

Ginger Fish zraněn

Ginger se zranil v Německu(spadl), ujde mu tak začátek nadcházející americé tour. Kapela hledala a nakonec se jí podařilo sehnat opravdu dobrý kousek. Zaskakujícím bubeníkem bude totiž  Chris Vrenna(na obrázku), který už hrál v takových kapelách jako Nine inch Nails, nebo Tweaker.


8.10. 2004

AGAINST ALL GODS TOUR!

Oficiální stránky konečně ohlásili termíny nového amerického turné AGAINST ALL GODS (Proti všem bohům). Toto turné se uskuteční i přes to, že se v Německu před 14 dny zranil Ginger Fish (bubeník kapely).

10/27 Las Vegas, NV
House of Blues

10/29 Phoenix, AZ
Dodge Theatre

11/1 San Francisco, CA
The Warfield

11/3 Denver, CO
The Fillmore

11/5 Fargo, ND
Civic Auditorium

11/6 Minneapolis, MN
Orpheum Theatre

11/8 Cincinnati, OH
Taft Theatre

11/9 Chicago, IL
The Riviera

11/11 St. Louis, MO
The Pageant

11/12 Milwaukee, WI
Eagles Ballroom

11/14 Detroit, MI
State Theatre

11/15 Toronto, ONT
Massey Hall
 

11/17 Montreal, QUE
Metropolis

11/18 New York, NY
Roseland Ballroom

11/20 Washington, D.C.
9:30 Club

11/21 Philadelphia, PA
Electric Factory

11/23 Sayreville, NJ
Starland Ballroom

11/26 Boston, MA
Avalon Ballroom

11/27 Reading, PA
Sovereign Center

11/29 Cleveland, OH
House of Blues

11/30 Columbus, OH or Norfolk, VA
Promowest Pavilion

12/2 Orlando, FL
Hard Rock Live

12/3 Myrtle Beach, SC
House of Blues

12/4 Atlanta, GA
Tabernacle
 

7.10. 2004

lLest We Forget: Livret

Zde jsou obrázky k Lest We Forget :

(klikněte)


26.9. 2004

V obchodech od 28. září 2004!

Marilyn Manson vydá kompilací songů, které z něho nejkontroverznější rokovou hvězdu na světě. "The Best of" vyjde 28.září.

Zde je track list:

1. The Love Song
2. Personal Jesus
3. mOBSCENE
4. The Fight Song
5. Tainted Love
6. The Dope Show
7. This Is The New Shit
8. Disposable Teens
9. Sweet Dreams (Are Made Of This)
10. Lunchbox
11. Tourniquet
12. Rock Is Dead
13. Get Your Gunn
14. The Nobodies
15. Long Hard Road Out Of Hell
16. The Beautiful People
17. The Reflecting God

 

DELUXE EDITION, bude obsahovat Bonus DVD s těmito videi:

s)AINT, mOBSCENE, This Is The New Shit, Disposable Teens, The Fight Song, The Nobodies, Autopsy, The Dope Show, Don't Like The Drugs, Rock Is Dead, Coma White, Long Hard Road Out Of Hell, The Beautiful People, Tourniquet, Man That You Fear, Cyrptorchid, Sweet Dreams (Are Made Of This), Dopehat, Lunchbox, & Get Your Gunn.


25.9. 2004

Fotky Mansona a Dity na francouzské umělecké výstavě!

 

 

Od 24 září do 18 prosince, Pierre a Gilles představí svá nová díla na výstavě "Le Grand Amour" (Velká láska). Zde se objeví také fotky Marilyn Mansona a Dity von Teese, kteří se mají brzo brát, podle posledních správ se tak má stát v Berlíně, kde pak hodlají i nějakou dobu žít.

 

 

 


26.5. 2004

Manson as Jesus Christ!

M.Mansonovi byla nabídnuta další role, a to svatého spasitele Ježíše Krista, v nadcházejícím filmu pojmenovaném Diamond Dead. Diamond Dead je temná komedie o rokové kapele, která uzavře smlouvu s ďáblem.Ve filmu Ježíš kouří marihuanu.. D.D. je režírována George Romerem, který také už natočil film Night of the Living Dead, a muziku zkomponoval Richard Hartley(dříve také muziku pro The Rocky Horror Picture Show).

"Myšlenka M.Mansona v roli Ježíše vzbuzuje celou škálu reakcí" podle webových stránek Diamond Dead. "Někdo mi v emailu psal, že je to strašná anti-Křesťanská myšlenka, ale že i přesto se za nás modlí."

Manson a Romero zatím pouze jednají. Budu vás informovat o dalším vývoji...


Více informací na stránkách Diamond Dead.


15.5. 2004

The Heart is Deceitful Above All Things

V novém filmu Asia Argenta, jak už teď víte, bude hrát Marilyn Manson! Film jehož titul zní The Heart is Deceitful Above All Things nás seznámí s Jeremiahem, který vyrůstá v nepříznivém prostředí. Jeho máma utíká před drogami a muži. Náš šarmantní reverend si ve filmu zahrál společně s: Asia Argento, Jimmy Bennet, Winona Ryder, Peter Fonda...

Zde několik fotek Marilynovi přeměny(!):

     

Film byl vypuštěn ve Francii v přímořském městečku Cannes(13-21 května).

V Cannes jsem byl a stojí to za to!


28.4. 2004

Dita zasnoubena!

Na oficiálních stránkách Dity Von Teese(31 let) se objevili nové fotky a ne jen tak ledajaké! Fotky evidentně dokazují její zasnoubení s Marilyn Mansonem. Dita sama řekla:"Ano ten prsten je opravdový je to sedmi karátový diamant, zbožňuji ho skoro jako muže, který mi ho dal!"

"Uveřejnila jsem to tímto způsobem, protože opravdu nesnáším ty "oficiální prohlášení". Chtěla jsem aby to moji fanoušci věděli dřív než zbytek světa, to je způsob jak to s vámi sdílet!"

Svatební zvony mi se měli rozeznít do jednoho roku!


25.4. 2004

Marilyn around the fur!

V posledních pár dnech se Manson objevil na pár obrázcích s David Bowiem (backstage před koncertem Bowieho, LA, 22. dubna)

   

a také s Chino Morenem z "emo-corové" kapely Deftones(fotka je z jejich studia).


9.2. 2004

Marilyn Manson 6 ze 100!

M. Manson se umístil za na 6 místě ze 100 umělců všech dob! Živé rokové hraní na pódiu posuzoval hudební  časopis Revolver.

mě se ten had nepoved, ten jazyk, vypada jak papousek ...


9.2. 2004

Na stránky byly přidány a poopraveny texty k The Golden Age Of Grotesque, do sekce webmaster jsem přidal uváhu na téma: Na světě je hodně maličkostí, které dělají ze života zázrak.

                                                                           M.F.


6.2. 2004

UMĚLECKÝ DOPIS

Vážený pane Mansone!

   Nedávno jsem přemýšlel o osobnosti, o umělci, který žije ve svém vlastním světě. Nedbá na okolí a probíjí si cestu skrze zdi k vytyčenému cíli- Okamžitě jste mě napadl Vy – Marilyn Manson – zpěvák pobuřující celý svět svými texty. Kousky na pódiu a zároveň nepochopený umělec.

   Sleduji vás již od počátků Vaší tvorby. Fascinuje mě, jak se vždy dokážete odlišit. Nikdy jste se nesnížil ke komerci. Jednou jste řekl: „Špatný kouzelník odhalí všechny své karty.“ Toto jste si uvědomil hned ve svých uměleckých počátcích. Vy máte vždy nějakou kartu schovanou. Marilyn Monroe –slavná zpěvačka a Charles Manson –sadistický vrah. Od nich jste si vypůjčil křestní jméno a to jakoby symbolizovalo celou Vaši tvorbu. Černá a bílá. Kdyby nebylo zlo, nikdo by nepoznal, co je dobré. V interview vystupujete jako nanejvýš inteligentní člověk, vyjadřující se jako umělecký básník. Naproti tomu na koncertním pódiu jste schopen dělat věci, které lidi děsí či odpuzují. Věřím, že i tyto scény na pódiích máte občas též promyšlené. Chcete šokovat, pobouřit, rozrazit stará dogmata. Vy se nestydíte a my se bavíme. Uvědomil jste si, že kdo je na předních stránkách časopisů, ten je v kurzu. Začal jste jako „americký antichrist“ a teď končíte jako gentleman z první pol. 20 století. Trhal jste bible a pobuřoval církev, když jste se svlékal z církevního úboru a prováděl obscénnosti, a dnes zpíváte u klavíru písničky od Kurta Weila. Tvoříte umění a stále šokujete. Otevřeně se bavíte o sexu, jdete svou vlastní cestou. Obdivuji, že Vám nezáleží na veřejném mínění, že jste dokázal prosadit své umění, které nebylo zpočátku pochopeno.

   Váš vlastní svět možná dotvořili drogy. „Včera v noci jsem měl sen. Chcete slyšet ten sen: Plaval jsem v moři plném stříkaček, poté jsem zastavil na pláži z kokainu. Obloha byla z LSD a každičkej strom z marihuany…,“ přednášel jste svůj sen publiku. Nezřízený život, žádná životospráva. Vždy jste žil ze dne na den, jakoby už nebyl zítřek. Neodsuzuji Vás za Vaši závislost. Ví, co jste si prožil v dětství, možná jste neměl ani jinou volbu. Neměl jste duši o kterou se opřít, nikoho komu složit hlavu do klína, byl jste zoufalý a zvolil jste si vlastní cestu.

   Nechci, aby můj dopis Vám vyzněl, že jste člověk beroucí drogy, který zakládá vše jen na image, na skandálech, šíleném vzhledu a ofenzivních textech. Tvrdě pracujete, většinu času trávíte sám ve svém domě, kde promlouváte sám jen se svou kočkou. Ve správný čas se objevíte na titulních stránkách, v televizích a rádiích. Víte jakou váhu má reklama. Jsem rád, že Vaše práce dosáhla uznání. Vaše album The Golden Age Of Grotesque bylo nejprodávanější hned v 5 zemích světa! Zahodil jste svou předchozí práci z minulých let, zavrhl některé členy kapely a pustil se do nového podniku, do nového boje proti cenzuře, proti jakési stydlivosti světa. Zavedl jste nový prvek v umění, či jste ho zdokonalil a dovedl opět o kus dále, spojil jste výtvarné umění z hudebním. Vaše výstavy jsou navštěvovány největšími umělci světa. Když si prohlížím Vaše obrazy, tak si říkám, že nic podobného svět ještě neviděl. Fantastické depresivní barvy s náznakem konkrétního vyjádření. Za svůj pochod trnitou cestou budete odměněn. Už dnes je jasné o kom se bude učit jako o umělci přelomu 20. a 21. století Váš zásah do součastného uměleckého světa se již nedá přehlížet.

   Líbí se mi váš svět, ba jsem jím okouzlen. Sleduji Vás již dlouho, ale i přesto ve mně vzbuzujete pocit tajemnosti a naprosté nepředvídatelnosti. Chtěl bych pootevřít dveře a alespoň nahlédnout do světa, který v sobě skrýváte. Váš svět není jako kohokoli jiného , je zajisté unikátní a výjimečný. Skrývá se v něm spousty rozporů, nenávist, spousty píle a práce, touhy, cílevědomí a bolesti. Na povrchu jste nepřístupný člověk, ale v nitru citlivý. Bolí Vás pomluvy lidí, stále slyšíte: „To je ten, co nemá žebra, ten co kopuloval s ovcí.“ Byl bych rád aby Vaše duše našla svůj vytyčený cíl, abyste byl šťastný. Svět jako tento, potřebuje v těchto dobách někoho, kdo se nebojí a je schopen plně vyjádřit svobodu myšlení.

           S obdivem a úctou

                                             M.F.

Víš proč mám rád lentilky? Protože s nima můžu skákat… když je mám v puse.

                                                REAKCE!


6.12. 2003

Mansonova píseň v nové videohře- Spawn Armageddon

Píseň z posledního alba M.Mansona "The Golden Age of Grotesque"  "Use Your Fist, Not Your Mouth" můžete slyšet v nové hře Spawn Armageddon.

"Jestli nějaký umělec vystihuje mého anti-hrdinu Spidermana tak je to Marilyn Manson" říká Todd McFarlane,tvůrce komiksové podoby a hlava McFarlane Enterprises. Manson se dříve společně se Sneaker Pimps podílel na soundtracku k filmu Spawn. (píseň "Long Hard Road Out of Hell")


Zdroj: Billboard.com

V každym rožku trošku a uprostřed nejvíc...? Meloun.


28.8. 2003

THE LA LA SONG

Na soundtracku k filmu Party Monster se objeví píseň "The La, La Song", kterou nahrál Marilyn Manson. Film Party Monster má zítra premiéru v Americe. Kdy se dostane až k nám zůstává otázkou, jestli vůbec. Určitě si ale na Marilyn Mansona v roli transvestity počkáme minimálně měsíc a půl.
Zde vám budu přinášet novinky + různé další zajímavé informace.